System zabudowy bezramowej

System zabudowy bezramowej jest najnowocześniejszym systemem bezramowym posiadającym najwyższe parametry eksploatacyjne i wytrzymałościowe,wykorzystywany jest przy wykonywaniu oranżerii, ogrodów zimowych, tarasów oraz balkonów.

Czytaj dalej

System zabudowy ramowej

System rozsuwanychh ścian i okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń, a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. System przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów (czy tarasów), jak i też do kompleksowych realizacji.

Czytaj dalej

Balustrady i poręcze

Balustrady, są niezbędnym elementem wyposażenia każdego balkonu. Zapewniają bezpieczeństwo ich użytkownikom i są bardzo ważnym elementem jego elewacji. Ze względu na swoją rolę elementy balustrad powinny być trwałe i solidne, gwarantować estetyczny wygląd przez wiele lat.

Czytaj dalej

Zadaszenia i wiaty

W naszej ofercie posiadamy zadaszenia balkonów i tarasów. Dzięki takiemu rozwiązaniu z miejsca tego można korzystać o każdej porze roku. Zadaszenie balkonu lub tarasu zwiększa funkcjonalność, atrakcyjność oraz wartość domu lub mieszkania.

Czytaj dalej