Oferta


System zabudowy bezramowej 

System zabudowy bezramowej  jest najnowocześniejszym systemem bezramowym posiadającym najwyższe parametry eksploatacyjne i wytrzymałościowe,wykorzystywany jest przy wykonywaniu oranżerii, ogrodów zimowych, tarasów oraz balkonów.

Projekty wykonywane są zgodnie z kształtem wykorzystywanej powierzchni.
Pasuje do wszystkich rodzajów powierzchni owalnych, kanciastych, prostych.

Zabudowa balkonu bezramowa funkcjonuje w oparciu o przesuwno-składane tafle, nie posiadające ram pionowych, o szerokości segmentu od 300 mm do 1400 mm, które w całości lub części można zsunąć i złożyć w wąski pakiet w wyznaczonym do tego miejscu.
Wypełnieniem i tworzącym tafle materiałem jest najczęściej bezpieczne i wytrzymałe szkło hartowane (ESG) i/lub zespolone (VSG). Szklenia (grubość, powłoki, wybarwienie, witraże, zdjęcia, fototapety itp.) mogą być dostosowane do indywidualnych oczekiwań klienta, jednakże szkło bezbarwne, jako wypełnienie w zabudowie  daje z jednej strony realne odgrodzenie, w tym od warunków atmosferycznych a z drugiej strony poczucie jedności optycznej i emocjonalnej. Wypełnieniem mogą być także inne materiały posiadające odpowiednie parametry wytrzymałościowe (np. płyty HPL, MINERIT) o grubościach od 6 do 10mm. Po zsunięciu i otwarciu wszystkich tafli uzyskujemy przestrzeń wolną od barier, ram i słupków.

Zastosowanie czterorolkowy, precyzyjnnego układu jezdnego pozwoliło uzyskać wysoką wytrzymałość, oraz lekkość w obsłudze, w tym precyzję w funkcjonowaniu zadaszenia i zabudów. Wytrzymały i zapewniający dużą swobodę regulacji układ kompensacyjny, umożliwia niwelowanie nierówności w trakcie montażu, a w szczególności zapewnia szybkie i precyzyjne serwisowanie zabudowy.

System zabudowy bezramowej

 

 

System zabudowy ramowej

System rozsuwanychh ścian i okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń, a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. System przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów (czy tarasów), jak i też do kompleksowych realizacji.

Oferowany przez nas system może być uwzględniany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących. Doskonale nadaje się do zabudowy loggi i balkonów wysuniętych. System umożliwia wykonanie zadaszenia, co pozwala na zabudowę balkonu na ostatnich piętrach budynków. 

Elementy przesuwne - okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm, składającej się z torów jezdnych (od 2 do 4) w zależności od ilości przesuwnych elementów. Niewątpliwą zaletą systemu jest łatwy i czysty montaż możliwy do wykonania w wykończonych pomieszczeniach. Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu, gdyż wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy.

 

System zabudowy ramowej
Wykonujemy również zadaszenia